مخابرات

منتشرشده در مخابرات

از ایرانسل شکایت نکنید!!!

فروردين 27, 1395 بازدید: 9899 نوشته شده توسط 
از ایرانسل شکایت نکنید!!!

آشنایی مصرف کنندگان با حقوق خود در مورد کالاها یا خدماتی که دریافت می کنند از معیارهای پیشرفت جوامع محسوب می شود. متاسفانه در کشور ما به دلایل مختلف سطح آشنایی مصرف کنندگان با حقوق خود در قبال کالاهای خریداری شده و خدمات دریافتی بسیار پایین است. قسمتی از مشکل هم به خود مردم بر می گردد که متاسفانه با دلایلی از قبیل وقت نداشتن، ارزش پیگیری نداشتن و ... معمولا از حقوق خود چشم پوشی می کنند و در قبال نقص در خدمات دریافتی از ارایه دهندگان خدمات شکایت نمی کنند.

اپراتورهای موبایل معمولا از شرکت هایی هستند که تقریبا همیشه نارضایتی گسترده مردم را در پی داشته اند اما متاسفانه به دلایل مختلف از جمله عدم آشنایی مردم با نحوه شکایت از آنها معمولا در حاشیه امنیت بوده اند و در موارد جزیی هم که مشترکی پیگیر شکایت بوده است، به نتیجه مطلوب نرسیده است.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مرجع رسیدگی به شکایت مشترکین اپراتورهای موبایل است و برای شکایت از اپراتورهای موبایل باید به سامانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مراجعه کنید که لینک آن در زیر آمده است:

سامانه شکایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

اپراتورهای موبایل به اشکال مختلف سعی در جلوگیری از شکایت مردم و یا منصرف شدن آنها از شکایتشان دارند. در این میان، کار شرکت ایرانسل، بسیار قابل توجه و غیر قابل باور است.

مدتی است شرکت ایرانسل ارایه خدمات پشتیبانی به مشترکینی را که علیه این شرکت نزد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شکایت کنند متوقف می کند و خط آنها را در لیست سیاه دریافت خدمات پشتیبانی قرار می دهد تا از این طریق این مشترکین را مجبور به انصراف از شکایت خود کند. در این حالت مشترک اگر با خط ایرانسلی که در مورد خدمات آن شکایت کرده است با شماره های 700 یا 707 یا 714 ایرانسل تماس بگیرد و تقاضای برقراری ارتباط با اپراتورها را بکند با پیغام " متاسفانه در حال حاضر شبکه با اشکال مواجه است..." مواجه می شود و نمی تواند مشکلات خود را پیگیری کند.

بنا به گزارش های رسیده، پیگیری مشترکین از راه های ارتباطی دیگر یا تماس از خط ایرانسلی دیگر، تاکنون جابگو نبوده و خط شاکیان هنوز در لیست سیاه دریافت خدمات پشتیبانی قرار دارد.

 بدیهی است از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انتظار می رود به این تخلفات رسیدگی نماید.

پس شما مشترک گرامی که قصد شکایت از ایرانسل دارید، اگر می خواهید خدمات دریافت کنید، تا اطلاع ثانوی،

از ایرانسل شکایت نکنید

 

 

آخرین ویرایش در جمعه, 27 فروردين 1395 ساعت 22:31
خواندن 9899 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
حسین خانی زاده

مدیر سایت

کارشناس فناوری اطلاعات، مترجم، تحلیل گر

وبگاه: itwnews.ir

2 نظرها

 • حق گوی شجاع ارسال شده توسط حق گوی شجاع شنبه, 04 ارديبهشت 1395 ساعت 13:48

  اتفاقا باید بیشترازاینچنین تضییع حقوق شهروندکننده ای شکایت نمود!

 • diligent ارسال شده توسط diligent جمعه, 25 تیر 1395 ساعت 03:06

  از متخلف یا خاطی حتما باید شکایت کرد
  زیرا که اگر شکایت نکنیم بیشتر و بیشتر تخلف میکند
  ایرانسل باید طبق تعرفه مصوب 115 ریال برای هریپامک فارسی با تعداد کارکتر مشخص کسر کند ولی از مشترکین بصورت نامشخص 209 ریال کسر میکند و افراد به این تخلف قانونی ایرانسل دقت ندارد.
  بنده بخاطر این کسر هزینه اضافی چندین بار در سامانه ایرانسل تذکر دادم که هزینه اضافی کسر گردیده ولی فایده نداشت و به سازمان تنظیم مقررات رادیویی این شکایت کسر هزینه اضافی ایرانسل را اعلام کردم ولی ایشان شکایتم را مردود اعلام کردند.آن هم با توجیهی بی ربط که " مشترک از حجم اینترنت استفاده کرده".
  تصویر این رسیدگی سازمان تنظیم مقررات رادیویی موجود است
  لطفا امکانی برای لود کردن این تصویر برای اطلاع عموم در سایت قرار دهید.
  باتشکر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

استخدام