اینترنت

منتشرشده در اینترنت

فیسبوک قابلیت سفارش غذا و خرید بلیط را به برنامه اش اضافه کرد

آبان 01, 1395 بازدید: 771 نوشته شده توسط 

در حال حاضر کاربران فیسبوکی ایالات متحده آمریکا قادر به سفارش غذا و خرید بلیط هستند.

افرادی که در ایالات متحده آمریکا از فیسبوک استفاده می کنند می توانند به طور مستقیم از صفحه شان به رستوران ها سفارش غذا بدهند.

در چند ماه گذشته این شبکه اجتماعی ویژگی های جدیدی اضافه کرده تا کاربران بدون ورود به جای دیگر بتوانند خرید کنند.

اخیرا برنامه این شبکه اجتماعی به کاربران اجازه داده غذا سفارش بدهند، بلیط بخرند، به کتابخانه بروند و از خدمات چشمه آب گرم و ماساژ بهره ببرند.

در پست یک وبلاگ، فیسبوک گفته است:”ما در حال معرفی راه هایی هستیم که مردم آنچه را که می خواهند سریع تر پیدا کنند و اگر کاری را می خواهند، سریع تر انجام بدهند و اگر می خواهند جایی بروند، سریع تر بروند.”

آن ها گفته اند: “ما آزمایش نخست را از ایالات متحده آمریکا شروع کردیم. این گام اول است و طی چند ماه آینده راهکارهای بیشتری را راه اندازی می کنیم تا چگونه افراد کارها را بهتر انجام بدهند، تصمیم گیری های آمیخته با اعتماد به نفس بگیرند و متناسب با شرایط و زمانشان تجارت کنند.”

فیسبوک همچنین گفته است: “از ویژگی جدید برنامه این است که افراد می توانند درباره آنچه که می خواهند انجام بدهند و یا جایی که می خواهند بروند با خانواده و دوستانشان مشورت کنند.”

اوایل این ماه، آن ها برنامه ای برای خرید و فروش اقلام محلی راه اندازی کردند.

همچنان که در معاملات اولیه، سهام فیسبوک تا ۰.۸% (نرخ ۱۲۹.۵۸$) افزایش پیدا کرده، سهام GrubHub با پیشنهاد دادن سرویس مشابه سفارش غذا ۲.۴% (نرخ ۴۱.۰۷$) رکود کرده بود.

 

 

 

 

منبع: زوم تک

خواندن 771 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اخبار دنیای فناوری اطلاعات

ارایه دهنده آخرین اخبار دنیای فناوری اطلاعات شامل کامپیوتر، موبایل، نرم افزار، امنیت، مخابرات، تکنولوژی و گجت ها و همچنین اخبار خودرو و اخبار استخدام و نیز آموزش های مرتبط با این زمینه ها

وبگاه: itwnews.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

استخدام