گجت ها

به نظر می رسد که یک رویا باشد: ژاکتی که بتوانید تمام گجت هایتان و خرت و پرت هایتان را در آن نگه دارید و هنوز با پوشیدن آن شیک بمانید! ژاکت Airport یا فرودگاه قرار است همه چیز را برایتان جا دهد. این ژاکت به گونه ای طراحی شده است که ۱۵ کیلوگرم (معادل ۳۳ پوند) بار در ۱۴ جیب و ۲ پنل جیب جدا شدنی خود جا می دهد.

همچنین، ژاکت Airport دارای بسته های کوچک است. به طوری که اگر گجت هایتان را به گونه متعادل در جیب های آن جاگذاری کنید هنوز می توانید از آن به عنوان یک پوشش مدرن بهره مند شوید. طبیعتا، این ژاکت در صورت عدم استفاده تا شده و به یک کیف تبدیل می شود تا به آسانی آن را به زیر صندلی روبرویتان سُر بدهید.

احتمالا پیش از آماده شدن برای به سفر رفتن تجربه کرده اید جمع آوری تمام وسایل موردنیازتان در یک فضای محدود درون چمدان تا چه حد خسته کننده و طاقت فرساست! به خصوص آن که مجبور باشید تمام وسایلتان را به طور پیچ در پیچ و رول شده بدون هیچ فضای خالی به همدیگر بچسبانید و کیپ تا کیپ هم نگه دارید. و این بسته بندی تا پیش از رسیدن به مقصد به نظر متفکرانه است. اما پس از رسیدن به مقصد احتمالا با یک کابوس دیگر مواجه خواهید شد. و آن کابوس باز کردن چمدانتان است! چمدان به هم ریخته و وسایل به هم ریخته تر که باز جاسازی کردن آن ها واقعا دشوار است. و با اعمال خشونت بارتان همراه خواهد بود!

هزینه چمدان ها گران قیمت هستند. بنابراین، به ما اعتماد کنید و این ژاکت را برای جا دادن تمام وسایل و گجت هایتان خریداری کنید! البته که شما نمی توانید با این ژاکت به فرودگاه بروید. و باید پیش از آن تمام گجت هایتان را تحویل دهید.

قیمت این ژاکت از حدود ۱۸۱ دلار شروع می شود. جنس این ژاکت براق به نظر نمی رسد و پیش از خریدن آن فکر کنید واقعا حمل ۳۳ پوند روی اندامتان واقعا سخت خواهد بود. اما به هر حال با حمل بار کمتر احتمالا مفید می باشد.

 

 

 

 

 

منبع: زوم تک

خواندن 2459 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تاکنون هرچه ساعت اپل دیده بودید صفحه نمایش مربع رو به مستطیل داشته است. شاید برای طرفداران اپل استفاده مدام از ساعت های هوشمند اپل با صفحه نمایش چهارگوش خسته کننده بوده است که اپل این بار تصمیم گرفته است ساعت های هوشمند جدید را با صفحه نمایش دایره ای یا گرد مانند ساعت های کلاسیک ارائه دهد. خب، احتمالا تصور می کنید این که جزء خصوصیات خاص به شمار نمی رود. اما به هر حال یک تنوع رو به رشد به منظور استفاده و بهره بری از این ساعت ها محسوب می شود. حداقل استفاده آن است که مجبور نیستید ظاهر کسل کننده سابق آن را نگاه کنید.

تولید و عرضه ساعت هوشمند جدید اپل با صفحه نمایش دوار حق امتیاز دریافت کرده است. و در حال حاضر اپل گفته است این بار ساعت های هوشمند جدید صفحه نمایش دوارتری نسبت به سری دوم این ساعت های هوشمند دارد.

اپل واچ

البته این ابداع جدید اپل در کنار ارائه و عرضه ساعت هوشمند Gear 3 با آن صفحه نمایش دوار شاید به چشم نیاید. اما اپل طرفداران خاص خودش را دارد. و همواره در حفظ و جذب بیشتر آن کوشیده است. بنابراین، اعمال تغییرات جدید را هم جزء این تلاش ها باید دسته بندی کرد.

هنوز جزئیات ساعت هوشمند دوار اپل گزارش نشده است. اما در مرحله ثبت اختراع و ارائه قرار گرفته است. اگرچه ممکن است رویای صفحه نمایش دوار ساعت هوشمند اپل به تحقق نرسد. اما استفاده راحت تر از این صفحه نمایش ها بر هیچکس پوشیده نیست.

 

 

 

 

 

منبع: زوم تک

خواندن 2241 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کنسول های بازی Game Boy (گیم بوی) Nintendo اصیل پای بازی های ویدیوئی قابل حمل جمع و جور شده را به میان آورد. نسخه پسین کنسول بازی Nintendo مانند همان کنسول های نوستالژیک گیم بوی پاکت و گیم بوی میکرو در اندازه های بسیار کوچک ارائه داده شده است. و دارای همان طراحی اصیل می باشد. اما hacker Sprite_TM با طرح ریزی و ارائه این کنسول بسیار کوچک جا گرفته در جاسوئیچی کنسول های Nintendo را سرکوب کرده است.

Hackaday گزارش داد که کنسول بازی جاگرفته در جاسوئیچی کوچک از کنسول های Game Boy (گیم بوی) الهام گرفته است. این در حالی است که نسخه اصلی فقط یک ساعت بوده است. اما Sprite_TM یک نسخه کاملا کاربردی این مقیاس ساخته و عرضه کرده است. و احتمالا تا به حال حاضر جاسوئیچی نامبرده کوچکترین کنسول بازی ساخته شده می باشد.

صفحه نمایش کنسول بازی مذکور کمی خاموش است. و مانند دیگر کنسول های بازی Game Boy (گیم بوی) اصیل رزولوشن ۱۶۰×۱۴۴ دارد. این در حالی است که Hack از صفحه نمایش ۹۶×۶۴ رنگ OLED در ساختن این کنسول بازی بهره مند شده است. همچنین کنسول بازی جاسوئیچی روی یک تراشه ESP32 اجرا شده و از Wi-Fi برای انتقال ROMها به Game Boy (گیم بوی) استفاده کرده است. این سازه حتی یک بلندگو هم دارد. و همه این خصوصیات در یک دستگاه جمع آوری گردیده است.

دسته کلید

به هرحال به نظر می رسد کوچکترین کنسول بازی ارائه داده شده با تمام این خصوصیات جا گرفته در این مقیاس بسیار کوچک دست کم از کنسول های بازی Game Boy (گیم بوی) اصیل و نوستالژیک نداشته باشد. البته شاید این اندازه کوچک تمام نیازهای شما را برطرف نکند اما برای دوستداران دستگاه های کوچک و بدون دردسر جدی گرفتن این دسته کلید بی دست و پاگیر حائز اهمیت است. بنابراین، اگر شما هم جزء طرفداران کنسول های بازی نوستالژیک بوده اید امتحان کردن این جاسوئیچی برایتان همان احساس را ارمغان خواهد آورد.

 

 

 

 

 

منبع: زوم تک

خواندن 2099 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شرکت MocaCare این بار با یک دستگاه قابل استعمال ساده آمده است که با برنامه پیش فرض فعال بر سلامت شما نظارت خواهد داشت. اولین محصول شرکت MocaCare تحت عنوان “MocaHeart” ضربان قلب، میزان اکسیژن خون و سرعت موج نبض را اندازه گیری می کرد. و اما محصول جدید شرکت نامبرده به طرز هوشمندانه ای طراحی شده که نیاز به هیچ گونه تعریف و توصیف دیگری ندارد. این دستگاه جدید یک مانیتور فشارخون پوشیده در مچ دست می باشد.

سبک و آسان برای استعمال

هرکس که تاکنون به پزشک مراجعه کرده باشد باید با دستگاه فشارخون سنج آشنا باشد. دستگاه های فشارخون سنج پزشک ها اکثرا مانند دستبندهایی هستند که به طور معمول بالاتر از ساق دست و روی بازو پوشانیده می شوند. و اغلب برای استفاده کنندگان ناراحت کننده و حتی برای خواندن اطلاعات دقیق دشوار می باشند.

اما MocaCuff بی سیم متفاوت است.

دستبند کوچک و سبک به دور مچ دست شما پیچیده شده و قطعا استفاده از آن بسیار راحتتر از سایر دستبندهای فشارخون سنج می باشد که حتی خواندن اطلاعات حاصل از اندازه گیری دیگر برایتان کابوس نخواهد بود. پس از هر آزمون، دستگاه مورد تایید FDA ضربان قلبتان را نمایش داده، فشارخون سیستولیک و دیاستولیک را اندازه گیری کرده و شاخص های رنگی رمزی مرتبط با فشارخون انجمن قلب آمریکا را نشان می دهد.

اهدافتان را پیگیری کنید و پیشرفتتان را به اشتراک بگذارید

فشارخون سنج

شما می توانید تمام اندازه گیری های حاصل از استعمال دستگاه فشارخون سنج را با اپلیکیشن مرتبط با MocaCuff مشاهده نمائید. بهترین بخش این سیستم اپلیکیشن مرتبط با دستگاه فشارخون سنج نامبرده تحت عنوان “MocaHeart” می باشد که استفاده از آن برایتان ساده خواهد بود. بدین ترتیب، پس از هر اندازه گیری داده ها از طریق بلوتوث با iPhoneتان همگام سازی شده و به کاربران اجازه سازماندهی اطلاعات، پیگیری، بهبود روند سلامت و گزینه های بیشتری می دهد.

پس از هر اندازه گیری، کاربران قادر هستند به اپلیکیشن MocaHeart مراجعه کرده و سیر بصری وضعیت قلبشان را مشاهده کنند. و در صورت نیاز دستورالعمل های AHA را برای بهبود سلامت قلبشان دنبال نمایند.

همچنین شما می توانید اطلاعات موجود بر دستگاه و اپلیکیشنتان را با دیگر پزشکان و کسانیکه از پلتفرم چت HIPAA-compliant استفاده می کنند به اشتراک بگذارید.

MocaCuff هم اکنون به طور مستقیم به منظور پیش فروش بر روی سایت قرار گرفته و شما می توانید با قیمت ۴۹ دلار آن را خریداری کنید. این در حالی است که این دستگاه ماه آینده با قیمت ۶۹ دلار رسما وارد بازار خواهد شد.

 

 

 

 

 

منبع: زوم تک

خواندن 1622 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استخدام