×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

دوشنبه, 16 شهریور 1394 ساعت 04:30

آستون مارتین DB9 GT نسخه باند

برای چندین دهه، آستون مارتین، انتخاب نخست برای شخصیت اول فیلم‌های جیمز باند بود. حالا آستون مارتین برای پاسداشت همین موضوع، نسخه ویژه‌ای از خودروی DB9 GT را با نام باند آماده کرده است.

دوشنبه, 16 شهریور 1394 ساعت 04:30

بهترین خودروهای 10 سیلندر

موتور‌های ۱۰ سیلندر همواره نوع خاصی از موتورها بودند و خودروسازان اندکی اقدام به تولید و استفاده از آن‌ها کردند. نیرو و گشتاور زیاد، صدای بسیار جذاب و مصرف بالای سوخت از مهم‌ترین مشخصه‌های این موتور‌ها هستند.

اگر شما از طرفداران دوربین‌های سوپرزوم هستید، احتمالا با دوربین خارق العاده‌ی کمپانی نیکون با نام P900 آشنایی دارید. این دوربین به راحتی می‌تواند با قدرت زوم ۸۳ برابری خود، حرکات  و تکان خوردن ماه را نمایش دهد.

دوربین نیکون P900 توجه عکاسان بسیاری را به خود جلب کرده است. این دوربین در مقایسه با دیگر دوربین‌های نیکون، علاوه بر تمام امکاناتی که دارد قابلیت زوم باور نکردنی آن بیشتر از همه جلب توجه می‌کند؛ در حقیقت این دوربین می‌تواند تا ۸۳ برابر زوم اپتیکال داشته باشد.

 

 


منبع:zoomit

برچسب ها:OPTICAL ZOOM_NIKON P900_MOON_NIKON

دوشنبه, 16 شهریور 1394 ساعت 04:30

ایرانی‌ها و اینترنت در سال

معمولا در انتهای هر سال آمار و ارقام مختلفی در رابطه با موضوع‌های گوناگونی از جمله روند رشد و کاهش جمعیت، وضعیت اقتصادی، شرایط زیست محیطی و... در سرتاسر جهان منتشر می‌شود.

معمولا در انتهای هر سال آمار و ارقام مختلفی در رابطه با موضوع‌های گوناگونی از جمله روند رشد و کاهش جمعیت، وضعیت اقتصادی، شرایط زیست محیطی و... در سرتاسر جهان منتشر می‌شود. یکی از این آمارها، میزان استفاده مردم از گوشی‌های هوشمند و اینترنت و همچنین میزان وقت صرف شده برای انجام بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی است. حتما از خودتان می‌پرسید که آیا تا به‌حال چنین آماری برای کشورمان به‌طور دقیق و موثق منتشر شده است یا خیر؟ به تازگی هفته‌نامه‌ی همشهری جوان آماری از میزان زمان صرف شده برای استفاده از اینترنت و انجام بازی‌های رایانه‌ای و ویدیوی در ایران منتشر کرده است. لازم به ذکر است که در جمع‌آوری این آمار از سازمان‌هایی نظیر بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و سامانه‌ی مدیریت ضریب نفوذ اینترنت هم کمک گرفته شده است.

در تصویر زیر می‌توانید آمار را بررسی و مطالعه کنید.

 

اخبار فناوری اطلاعات - ایرانی‌ها و اینترنت در سال 93

 

 

 

 

 

 

منبع: دیجی کالا

صفحه1 از137

استخدام